Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Client Risk Investigator with German language

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Manažér rizík

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Čo znamená Due Diligence/KYC (Know your customer)? Ide o proces preverenia klienta, z jeho účtovnej, daňovej, finančnej alebo právnej stránky, aby sa predišlo spolupráci s nevhodnými klientmi. Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • zúročíte Vaše výborné jazykové zručnosti- naberiete hodnotné skúsenosti, ktoré môžete v budúcnosti využiť- stanete sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, vďaka čomu zlepšíte svoje postavenie na trhu práce Na tejto pozícii bude Vašou úlohou:
  • overovať bonitu a vhodnosť klientov- denne komunikovať v nemeckom a anglickom jazyku- kontrolovať klientov, či majú novo nastavené procesy- zhromažďovať a analyzovať dokumentáciu a informácie o klientoch- odhadovať riziko prania špinavých peňazí a podobne

Požiadavky na zamestnanca

  • Znalosti:
  • skúsenosť so zákazníckym servisom alebo finančnými službami - výhoda
  • Požadované vzdelanie:
  • stredoškolské s maturitou
  • Zameranie štúdia:
  • právo, ekonomické, manažment
  • Cudzie jazyky:
  • AJ - B2 , NJ - B1 +iná znalosť jazyka - výhoda
  • Osobnostné predpoklady:
  • zodpovedný a organizovanýanalyticky schopnýkomunikatívne zručný
  • Pre túto pozíciu potrebujete:
  • aktívne ovládanie nemeckého a anglického jazyka- záujem pracovať v medzinárodnej spoločnosti- komunikatívnosť- analytické myslenie

Výhody a ďalšie informácie

  • Chcete využívať nemecký jazyk na dennej báze? Radi by ste sa naučili niečo nové a láka Vás práca v medzinárodnej spoločnosti?

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 08.04.2024
ID ponuky práce: 666577

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online