Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Sales Manager

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Trenčín

Práca v regióne

Ponuka práce Obchodný manažér

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Rád komunikuješ s klientmi ?
  • Láka Ťa pracovať pre leadra a vyhľadávať nové príležitosti na trhu ?
  • Chceš sa zdokonaliť v personalizovanom prístupe a príprave cenových ponúk ?
  • Považuješ sa za bystrého, dynamického človeka, ktorý je schopný si dobre stanovovať priority a organizovať prácu?
  • Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis !

Požiadavky na zamestnanca

  • výborné komunikačné schopnosti
  • organizačný talent
  • schopnosť reakcie v krízových situáciach
  • schopnosť pracovať pod časovým stresom
  • znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • iniciatívnosť, samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť

Výhody a ďalšie informácie

  • výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 16.01.2023
ID ponuky práce: 658130

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Monika Voláková
monika.volakova@lugera.com
+421 905 825 585

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online