Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Business development Road brokerage

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Bratislavský kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Burzový maklér

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Rozvoj podnikania - budovanie pevných vzťahov s existujúcimi klientmi a získanie nového potenciálu v spolupráci s obchodným oddelením
  • Získanie nových klientov
  • Komunikácia s kľúčovými klientami a nastavenie návrhu riešenia významných vylepšení procesov
  • Podieľať sa na prieskume trhu a identifikácií potenciálnych partnerov
  • Zvýšiť efektivitu príležitostí
  • Identifikácia a optimalizácia / zlepšiť nákup, aby sa priniesla vyššia hodnota pre zákazníkov aj pre zamestnávateľa
  • Viesť vývoj inovatív

Požiadavky na zamestnanca

  • Potrebné sú FTL, LTL znalosti a znalosť trhu
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti obchodu, riadenia prevádzky, dopravy alebo v iných príbuzných odboroch
  • Jendoznačné pracovné skúsenosti hlavne v pozemnej doprave
  • Dobrý prehľad o všetkých príslušných pravidlách a predpisoch týkajúcich sa prepravy / dovozu / vývozu s hlavným zameraním na pozemnú dopravu
  • Schopnosti rozvoja podnikania
  • Veľmi dobré organizačné a manažérske schopnosti
  • Riadiace schopnosti sú výhodou
  • Ambiciózny, riešiteľ problémov, proaktívny prístup
  • Vynikajúce analytické myslenie
  • Veľmi dobré PC zručnosti
  • Plynulá znalosť angličtiny - denná komunikácia
  • Preferované umiestnenie západne

Výhody a ďalšie informácie

    Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

    Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
    Druh mzdy: Iná / dohodou
    Ponuka uverejnená dňa: 19.04.2021
    ID ponuky práce: 615161

    Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
    Štúrova 27, 040 01 Košice
    Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
    Štúrova 22, 949 01 Nitra

    Radoslava Bakošová
    radoslava.bakosova@lugera.sk
    +421 908 997 131

    O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

    Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

    Partnerské servery

    Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

    našapráca.sk

    našeplaty.sk

    informatici.sk

    obchodníci.sk

    môjslovník.sk

    biocesta.sk

    Slovník cudzích slov

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    cudzie slová online