Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Product Owner

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Produktový manažér - BankovníctvoFinancie, Produktový manažér - Bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Budete:
  • pravidelne komunikovať s internými stakeholdermi a pretavovať ich požiadavky do zrozumiteľných taskov pre tím- úzko spolupracovať so svojim Scrumovým tímom a zúčastňovať sa všetkých meetingov v rámci Scrumu- systematicky a transparentne komunikovať s kolegami vo Švajčiarsku a prispievať tým k rozvoju zariadenia- mať na starosti starostlivosť a aktualizácia backlogu

Požiadavky na zamestnanca

  • Cudzie jazyky:
  • anglický jazyk - B2nemecký jazyk - výhodou
  • Požadované znalosti:
  • a
  • Osobnostné predpoklady:
  • minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícii, výhodou je technický background- analytické schopnosti a schopnosť vedieť prioritizovať a vyhodnocovať informácie získané z viacerých zdrojov- organizačné zručnosti a výborné komunikačné zručnosti, schopnosť komunikovať s rôznymi typmi ľudí- výborný time management, nebyť v strese z meniacich sa požiadaviek- skúsenosť s prácou v agilnom prostredí- výhoda
  • Pri výkone práce je potrebné mať:
  • technické skúsenosti so scrum procesom,- analytické schopnosti a schopnosť vedieť prioritizovať a vyhodnocovať informácie získané z viacerých zdrojov- organizačné zručnosti a výborné komunikačné zručnosti, schopnosť komunikovať s rôznymi typmi ľudí- výborný time management, nebyť v strese z meniacich sa požiadaviek- skúsenosť s prácou v agilnom prostredí- výhoda

Výhody a ďalšie informácie

  • Hľadáme rozhodného človeka, ktorý sa nebojí prebrať zodpovednosť a dokáže transparentne odkomunikovať víziu a potreby zákazníka Scrumovému tímu.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 04.02.2021
ID ponuky práce: 612179

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online