Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce Olomovský kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Business development manager

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Pracovní náplň:
  • identifikace a rozvoj obchodních příležitostí
  • komunikace s výrobcem/dodavatelem
  • spolupráce napříč firmou s marketingovým, obchodním a importním týmem
  • analýzy trhu, monitoring konkurence
  • tvorba rozpočtů, cenových a prodejních strategií
  • analýzy prodejních dat a pravidelný reporting

Požiadavky na zamestnanca

  • Požiadavky na zamestnanca: - prokazatelnou zkušenost na podobné pozici
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • komunikativní AJ na úrovni vedení obchodních jednání
  • dobrá znalost práce s MS Office (Excel)
  • analytické myšlení
  • proaktivní přístup a schopnost se rychle adaptovat na změny, týmovost, zaměření na výsledek, ŘP B
  • Termín nástupu: začátek roku 2021

Výhody a ďalšie informácie

  • práci v mladém dynamickém kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a dovedností se zajímavou prémiovou složkou
  • po zapracování automobil i pro soukromé účely, telefon, notebook
  • flexibilní pracovní dobu
  • řadu zaměstnaneckých benefitů
  • program MultiSport
  • stravenky
  • slevy na firemní produkty
  • výhodné tel. tarify pro rodinné příslušníky
  • – výhodné cestovní pojištění i pro rodinu

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 31.12.2020
ID ponuky práce: 610964

Prešovská 38/B
821 02 Bratislava 2

centrála společnosti
v.povodova@indexnoslus.sk

O spoločnosti INDEX NOSLUŠ s.r.o.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:

  • výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
  • konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
  • vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
  • výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online