Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

AR Accountant

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Účtovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • rozšírite si svoje znalosti z oblasti účtovníctva v medzinárodnom prostredí- budete pracovať v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve Ako člen AR oddelenia budete:
  • pripravovať doklady potrebné k zaúčtovaniu a zodpovedať za ich správnosť a úplnosť- účtovať pohľadávky a evidovať ich v internom systéme, do ktorého Vás zaučia - tvoriť a spravovať dodávateľské účty- riešiť nezrovnalosti v platbách, komunikovať s dodávateľmi- participovať na mesačných a koncoročných uzávierkových aktivitách spolu s hlavným účtovníkom- vyhodnocovať štatistiky, pripravovať reporty

Požiadavky na zamestnanca

  • Znalosti:
  • znalosť podvojného účtovníctva a finančného výkazníctva- Microsoft Word - pokročilý- Microsoft Excel - pokročilý
  • Požadované vzdelanie:
  • stredoškolské s maturitouvysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňa
  • Cudzie jazyky:
  • anglický jazyk-B1
  • Osobnostné predpoklady:
  • orientácia na detail, analytické myslenie, dobrý time-management
  • Pri výkone práce je potrebná:
  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (B1)- skúsenosť s účtovaním pohľadávok- teoretický rozhľad v oblasti účtovania - ochota učiť sa novým veciam- schopnosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí

Výhody a ďalšie informácie

  • Medzinárodná spoločnosť hľadá do kolektívu účtovníkov posilu na pozíciu AR Accountant. Neváhajte a využite túto príležitosť pre získanie nových skúseností.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 13.11.2020
ID ponuky práce: 609100

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online