Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Finance Analyst with Polish

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Finančný analytik

Práca na pozícii

Náplň práce

  • We are now looking for a proactive, customer and detail-oriented individual who will manage and communicate payment related issues to Polish Vendors
  • POPIS POZÍCIE:
  • Job description, responsibilities and duties Manage and reconcile all financial projects appropriately
  • Monitor all financial transactions and recommend ways to increase the effectiveness
  • Coordinate with and analyze receivable discrepancy Commercial agreements, Vendor returns
  • Communicate with various internal departments abroad
  • Provide support to account receivable department
  • Prepare regular productivity reports and evaluate for completeness and authenticity of information and maintain all the financial documents.
  • validates and approves relationships with the Poland vendors

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • REQUIREMENTS FOR THE EMPLOYEE Candidates with education suit the position University education (Bachelor's degree)
  • University education (Master's degree)
  • Postgraduate (Doctorate) Educational Specialization Admin, Accounting, Finance, Business or related field Language skills English - Upper-intermediate (B2) and Polish - Advanced (C1) The position is suitable for a fresh graduate Yes

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • Employee perks, benefits - market competitive salary based on individual experience
  • annual membership in a medical clinic
  • life insurance
  • retirement pension
  • multicultural
  • meal voucher card
  • various training offered by the company
  • friendly and multicultural working environment including team-building events
  • PLAT: 1300

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 16.06.2020
ID ponuky práce: 602226

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Zuzana Šubová
zuzana.subova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online