Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Business Development Manager CZ/SK

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce Stredočeský kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Business development manager

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Pro přední mezinárodní výrobní a obchodní společnost působící v oblasti elektrotechnických materiálů hledáme zkušeného Obchodníka na pozici Business Development Manager. Hledáme vůdčí osobnost, která se bude podílet na strategickém rozvoji společnosti, má tah na branku a umí řídit a motivovat podřízené.
  • Hlavní náplň:
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na českém a slovenském trhu
  • Vedení pracovních jednání s klíčovými klienty/partnery a uzavírání obchodních vztahů
  • Vedení svěřeného týmu, jeho koordinování, motivování a hodnocení výsledků
  • Účast na konferencích, prezentace nových výrobků a školení obchodníků
  • Podílení se na přípravě a realizaci nových projektů
  • Analýza trhu a konkurence

Požiadavky na zamestnanca

  • Požiadavky na zamestnanca: - Vzdělání technického směru
  • Znalost technických produktů (strojírenství či elektro výhodou)
  • Osvědčené prodejní zkušenosti
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Pozitivní osobnost s reprezentativním vystupováním se silnou pro-zákaznickou orientací
  • Strategické, analytické a systematické myšlení
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Samostatnost, časová flexibilita, ochota cestovat do zahraničí

Výhody a ďalšie informácie

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Zázemí silné prosperující společnosti
  • Možnost podílení se na dalším rozvoji společnosti
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 16.06.2020
ID ponuky práce: 602202

Prešovská 38/B
821 02 Bratislava 2

centrála společnosti
v.povodova@indexnoslus.sk

O spoločnosti INDEX NOSLUŠ s.r.o.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:

  • výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
  • konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
  • vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
  • výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online