Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Finance Account Manager with French/Spanish/Italian

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Account manažér - bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • POPIS POZÍCIE:
  • Are you familiar with invoices, orders or generally with Accounts Payable department?
  • Do you speak fluent English + Italian/French/Spanish?
  • We have a great opportunity for you to grow your career as a Finance Accont Manager. Your main responsibilities will be:
  • communication with the key vendors about the order issues, invoices, payments
  • controlling the orders and invoices from Accounts Payable side
  • be part of various company projects
  • communication with other departments such as Retail, Suppy chain, Accounts Receivable

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • previous experience in Finance or Logistic area
  • fluent English + Italian/French/Spanish
  • advanced Excel user
  • problem solver, analytical thinking

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • market competitive salary based on individual experience
  • annual membership in medical clinic
  • life insurance
  • retirement pension
  • multicultural
  • meal voucher card
  • various trainings offered by company
  • friendly and multicultural working enviroment including team-buildings events If you are interested in the job offer, please apply through the button under this job advertisement.
  • It is also possible send us CV on e-mail address romana.liptakova@manpower.sk. Please include the following text in your application (GDPR acknowledgment) :
  • In accordance with the General Data Protection Regulation 2016/679 (hereinafter “GDPR”), I declare that have read and understood the content of the Privacy Notice, which was provided to me for my perusal and which is available at https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/.
  • I hereby acknowledge the following:
  • (i) my personal data will be processed by company ManpowerGroup Slovensko s.r.o., having its registered office at Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, Slovak Republic, ID No.: 35958898, registered in the Business Register kept by District Court Bratislava I, Section: Sro, Insert No. 37879/B (hereinafter the “Controller”) in full compliance with all legal regulations, in the manner and scope delineated in the Privacy Notice; and
  • (ii) in case I need more information on the processing of my personal data or wish to exercise my rights, I can contact the Controller using the contact details specified in the Privacy Notice or on gdpr@manpower.sk.
  • PLAT: from 1600/brutto

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 14.05.2020
ID ponuky práce: 601382

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Romana Remšíková
romana.remsikova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online