Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Product designer

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Trenčiansky kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Produktový manažér - BankovníctvoFinancie, Produktový manažér - Bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • POPIS POZÍCIE:
  • Ponúkame príležitosť pracovať pre významnú výrobnú spoločnosť na pozícii Produktový dizajnér. Hľadáme technicky zdatných ľudí, ktorí budú zastrešovať nasledovné pracovné činnosti:
  • zabezpečenie technických výpočtov a vývoj technických opatrení v záujme dosiahnutia najvyššej produktivity
  • tvorba technických nákresov a sprievodnej dokumentácie
  • tvorba 3D dizajnu
  • správa nákladov a kvality procesu a dizajnu
  • participácia na komplexnej technickej analýze
  • spolupráca pri zlepšovaní procesov
  • zodpovednosť za dodržiavanie stanovených štandardov dizajnu a kvality

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • technické myslenie
  • znalosť CAD
  • skúsenosť s tolerančnými kalkuláciami
  • spoľahlivosť a presnosť

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • veľa príležitostí na rozvoj a školenia
  • kariérny rast v spoločnosti
  • flexibilná pracovná doba
  • relokačný príspevok
  • zaujímavý sociálny program pre zamestnancov
  • PLAT: 1400 eur plus variabilná zložka mzdy

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 11.05.2020
ID ponuky práce: 601298

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Nikola Zemánková
nikola.zemankova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online