Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Business Development Manager v stavebnom segmente

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Bratislavský kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Business development manager

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
  • Prieskum stavebného trhu a identifikovanie obchodných možností
  • Zhromažďovanie informácií a príprava podkladov o investičných zámeroch investorov
  • Vypracovávanie finančných analýz a finančných reportov
  • Príprava cenových ponúk a podkladov pre obchodné súťaže
  • Reprezentovanie spoločnosti na obchodných stretnutiach
  • Navrhovanie technických riešení pre zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

  • Vysokoškolské vzdelanie v stavebnom odbore
  • Vodičské oprávnenie triedy B
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Skúsenosti na obchodnej pozícii v stavebnom segmente (priemyselné objekty) minimálne 5 rokov
  • Potrebná znalosť AutoCAD a technickej dokumentácie
  • Znalosť stavebných zákonov, technických noriem a projektovej dokumentácie

Výhody a ďalšie informácie

  • Ponúkame atraktívnu pracovnú pozíciu v silnej medzinárodnej spoločnosti s dlho-ročnou tradíciou
  • Zodpovedná, zaujímavá a rôznorodá práca v medzinárodnom a inovatívnom prostredí
  • Vzdelávanie v rámci tréningov a seminárov
  • Firemný automobil, notebook a mobilný telefón
  • Teambuildingové aktivity

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 09.03.2020
ID ponuky práce: 599385

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Magdaléna Kršková
magdalena.krskova@lugera.com
+421 905 659 840

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online