Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

HR Generalist

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Prešovský kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Hlavný účtovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Administrácia personálneho systému - dochádzka, dokumentácia pre mzdy
  • Aktualizácia interných databáz
  • Príprava podkladov pre mzdy, tvorba dodatkov k zmluvám
  • Účasť na projektoch týkajúcich sa ľudských zdrojov
  • Zastúpenie HRM v prípade neprítomnosti
  • Organizácia a evidencia systému dávok a benefitov pre zamestnancov
  • Zodpovednosť za nábor, výber zamestnancov a úvodné zaškolenie
  • Zodpovednosť za oblasť správy pracovnej disciplíny
  • Podpora a každodenná komunikácia s vedúcimi oddelení v oblasti ľudských zdrojov
  • Podieľať sa na vytváraní organizačných postupov

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ odbor ľudské zdroje alebo manažment
  • Komunikácia v anglickom jazyku je PODMIENKOU
  • Skúsenosti na pozícii HR
  • Znalosť procesov ľudských zdrojov ako nábor, školiace procesy, rozvoj, kariérne plánovanie, systém benefitov...
  • Znalosť zákonníka práce
  • Skúsenosť so spracovaním podkladov pre mzdy, dochádzky zamestnancov a tvorbou dodatkov
  • Znalosť PC - MS Office, Excel - pokročilý
  • Znalosť programu SAP - ľudské zdroje - výhodou
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Zodpovednosť , precíznosť, samostatnosť
  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa rýchlej dynamickej zmene okolností

Výhody a ďalšie informácie

    Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

    Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
    Druh mzdy: Iná / dohodou
    Ponuka uverejnená dňa: 04.02.2020
    ID ponuky práce: 597375

    Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
    Štúrova 27, 040 01 Košice
    Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
    Štúrova 22, 949 01 Nitra

    Petra Krauszová
    petra.krauszova@lugera.com
    +421 918 641 013

    O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

    Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

    Partnerské servery

    Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

    našapráca.sk

    našeplaty.sk

    informatici.sk

    obchodníci.sk

    môjslovník.sk

    biocesta.sk

    Slovník cudzích slov

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    cudzie slová online