Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Back office employee in Banking and Financial area

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Projektový manažér - Bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • If you have got analytical thinking and you are interested in the banking and financial sphere, please hurry up to send us your CV!
  • POPIS POZÍCIE:
  • Your main duties in this role will be:
  • Administration of different kinds of Securities Asset Services
  • Solving regular task and issues related to income events, e.g. dividend payments
  • Monitoring of all pending transaction
  • General meeting services
  • Ad hoc contact with clients and regular communication with headquarter in English

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • Analytical thinking and skills
  • English advanced level, German is welcome
  • PC skills advanced
  • Flexibility and multitask attitude
  • The initiative, self-motivated, reliable and accurate person

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • You will be part of an international and dynamic company, where is a friendly and supportive environment
  • You will receive an appropriate and comprehensive training program
  • You will get a chance for professional growth or positions rotation
  • Numerous company benefits (a multisport card, company events, additional holidays, languages courses, cafeteria)
  • Reasonable salary with variable compensation, 13th and 14th month s salary
  • PLAT: from 1030€

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 06.11.2019
ID ponuky práce: 592108

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Barbora Doubravová
barbora.doubravova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online