Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Náplň práce Obchodný zástupca

Misia

Uzatváranie obchodných prípadov, uspokojovanie potrieb zákazníkov.

Popis pracovnej pozície

Obchodný zástupca komunikuje, prezentuje a presviedča zákazníkov o výhodách a užitočnosti produktov alebo služieb, hľadá a odporúča najlepšie riešenia. I keď jeho cieľom je získavanie objednávok, jeho poslaním je poskytovať také služby, ktoré pomôžu maximálne uspokojovať potreby zákazníkov. Jeho odmeňovanie je založené na výsledkoch predaja. Osobne navštevuje zákazníkov, baví ho komunikácia s ľuďmi, má radosť z poskytovania informácií – svojich klientov vzdeláva o inovatívnych produktoch. Pre svojich manažérov je zdrojom spätnej väzby od zákazníkov, napr. o kvalite poskytovaných produktov alebo ich nových požiadavkách.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Obchodný zástupca

Naspäť

Partneri sekcie